OVLÁDACIA JEDNOTKA E.S.P. - TLINE 10

Kód: 621
Neohodnotené
Značka: PM Technology
224,40 € / ks 187 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia

PM Tline 10 ESP je ochranná a istiaca skrinka novej generácie. Je určená k ochrane a isteniu proti preťaženiu, prepätiu chodu na sucho, výpadku fázy (trojfázové čerpadlá). Ochrana proti chodu na sucho pracuje na základe merania účinníku motora (COS Fí). Nie sú potrebné externé sondy ani plaváky. Revolučnou novinkou je funkcia AUTOMATIC MODE, keď pre nastavenie kompletného istenia stačí jednotku vykonať AUTOTEST. Jednotka si následne uloží namerané dáta (účinník a prúd) a automaticky nastaví zodpovedné hodnoty.Priebeh nastavenia sa zobrazuje na prehľadnom displeji a rovnako zobrazuje aj chybové stavy.

Detailné informácie

Zaregistrujte sa

Podrobný popis

OCHRANA A ISTENIE

- ochrana proti chodu na sucho s automatickým reštartom po 10, 20, 40, 80 a 120 minútach
- ochrana proti preťaženiu motora
- ochrana proti výpadku fázy, alebo poklesu napätia na fázach (trojfázová verzia)
- ochrana proti prepätiu
- krytie IP 55
- dodávame kompletne vrátane káblových pechodiek

Skrinka umožňuje aj pripojenie externého plaváku, sond, alebo tlakového spínača. Pri jednofázovej verzii je pripravená aj pre inštaláciu rozbehového kondenzátora.

 

FUNKCIE A NASTAVENIA

Skvelou vlastnosťou ochrannej skrinky je funkcia AUTOMATIC MODE, keď po spustení čerpadla jednotka sama vykoná meranie a kalibráciu odberu prúdu (ochrana proti preťaženiu) a účinníku motora (COS Fí) a po cca 15 sekundách si dáta sama uloží.
Reakcia ochrany proti chodu na sucho je veľmi rýchla, jednotka čerpadlo vypne po 5 - 10 sekundách, keď čerpadlo začne prisávať vzduch. Skrinka signalizuje na displeji poruchu A-3. V tomto režime jednotka vykoná prvý reštart po 10 minútach (pokiaľ stále nie je voda tak nasledovne po 20, 40, 80 a 120 minútach).
Pokiaľ počas reštartov dôjde k obnove vodného stĺpca čerpadlo začne normálne čerpať, systém sa vráti do normálneho stavu. Pokiaľ ani po 5 reštartoch (120 minút) nie je dostatok vody, systém prejde do poruchy A-4 a čerpadlo je potrebné reštartovať manuálne.
V prípade, že počas prevádzky dôjde k nárastu prúdu (preťaženie, vada vo vinutí, zadieranie čerpadla pieskom, pokles napätia na vstupe a pod.), jednotka čerpadlo odstaví po cca 10 sekundách a hlási poruchu A-2. Po zistení príčiny preťaženia a jej odstránenia je potrebné jednotku reštartovať manuálne.

Dodatočné parametre

Kategória: PRÍSLUŠENSTVO K ČERPADLÁM
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.3 kg
el. napätie: 400 V
výkon: 0,37 - 3,00 kW
Výrobca: PM technology

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: