AL-KO SUB 12000 DS Comfort

Kód: 30
Neohodnotené
Značka: AL-KO
79,90 € / ks 66,58 € bez DPH
Skladom (4 ks)
Možnosti doručenia

Ponorné čerpadlo možno vďaka praktickému integrovanému nosnému držadlu a nízkej hmotnosti iba okolo 5,8 kg používať na odčerpávanie vody mobilne alebo stacionárne. Vďaka svojim kompaktným rozmerom a telesu z mimoriadne odolného plastu, ako aj vďaka motoru čerpadla s dlhou životnosťou, sa výborne hodí aj ako čerpadlo do bazéna alebo suda s dažďovou vodou. Voľne nastaviteľným hladinovým spínačom sa dajú body zopnutia na zapnutie a vypnutie čerpadla nastaviť jednoducho a rýchlo na rôzne výšky. Pri výkone 550 W a dopravovanom množstve do 9 500 l/h je vyčerpanie a prečerpanie hotové za veľmi krátky čas. Je určené do maximálnej hĺbky ponoru 5 m. Vďaka výtlačnej výške 8 m dokáže zvládnuť aj väčšie hĺbky. Výstup čerpadla má veľkosť 5/4“-1“. Prípojka má univerzálnu koncovku a kombinovanú redukciu, na ktorú možno pripojiť hadice všetkých bežne dostupných veľkostí.

Detailné informácie

Potrebujete poradiť?
Zaregistrujte sa

Podrobný popis

S ponorným čerpadlom AL-KO SUB 12000 DS Comfort nepredstavuje mimoriadne dôkladné odčerpávanie vody z bazéna, cisterny, studne alebo zo zaplavenej pivnice už žiadny problém.

  • Robustné ponorné čerpadlo na čistú vodu s veľkým výkonom 550 Watt
  • Vďaka patentovanému prestaviteľnému podstavcu čerpadla extrémne plošné odsávanie až do 3 mm
  • S plavákovým spínačom – automaticky naštartuje proces čerpania
  • Veľký čerpací výkon: max. 9 500 l/h a max. výtlačná výška 8 m
  • 10 m kábel je súčasťou dodávky

Ponorné čerpadlo SUB 12000 DS Comfort je model vyššej strednej triedy v kategórii čerpadiel na odčerpávanie vody s mimoriadne dobrým plošným odsávaním. Je to skutočne kvalitný produkt od AL-KO, ktorý boduje dlhou životnosťou a premyslenou technikou čerpadla - a pritom je cenovo výhodný.

Upozornenie:
Ponorné čerpadlo nie je vhodné pre pitnú vodu a vodu s obsahom chlóru (vodu z plaveckého bazéna) s teplotou do 35°C. Rovnako nie je vhodné na použitie v slanej vode, vo vode s agresívnymi chemikáliami, alebo vo vode obsahujúcej piesok.

Dodatočné parametre

Kategória: DRENÁŽNE ČERPADLÁ
Hmotnosť: 5.8 kg
el. napätie: 230 V
prietok: do 150 L/min
výkon: 0,55 kW
Výrobca: AL-KO
výtlak: do 8 m
max. dopravované množstvo: 9 500 L/hod = 158 L/min = 2,64 L/sek
hmotnosť: 5,8 kg
plošné odsávanie: 3 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: