AL-KO Sub 6500 Classic

Kód: 32
Neohodnotené
Značka: AL-KO
45 € / ks 37,50 € bez DPH
Skladom (3 ks)
Možnosti doručenia

Ponorné čerpadlo možno vďaka praktickému integrovanému nosnému držadlu a nízkej hmotnosti iba okolo 4 kg používať na odčerpávanie vody mobilne alebo stacionárne. Vďaka svojim kompaktným rozmerom a telesu z mimoriadne trvácneho plastu, ako aj vďaka motoru čerpadla s dlhou životnosťou, sa navyše výborne hodí ako čerpadlo do bazéna alebo suda s dažďovou vodou.  Voľne nastaviteľným hladinovým spínačom sa dajú body zopnutia na zapnutie a vypnutie čerpadla nastaviť jednoducho a rýchlo na rôzne výšky. Pri výkone 250 W a dopravovanom množstve do 6 500 l/h je vyčerpanie a prečerpanie hotové za veľmi krátky čas. Je určené do maximálnej hĺbky ponoru 5 m. Výstup čerpadla má veľkosť 5/4“ - 1". 90° uhlová prípojka má univerzálnu koncovku a kombinovanú redukciu, na ktorú možno pripojiť hadice všetkých bežne dostupných veľkostí.

Detailné informácie

Zaregistrujte sa

Podrobný popis

S ponorným čerpadlom AL-KO SUB 6500 Classic nepredstavuje odčerpávanie vody z bazéna, cisterny, studne alebo zo zaplavenej pivnice už žiadny problém.

  • Robustné ponorné čerpadlo na čistú vodu s výkonom 250 Watt
  • Plytké odsávanie vody až do cca 25 mm
  • S plavákovým spínačom – automaticky naštartuje proces čerpania
  • Veľký čerpací výkon: max. 6 500 l/h a max. výtlačná výška 6 m
  • 10 m kábel je súčasťou dodávky

Upozornenie:
Ponorné čerpadlo nie je vhodné pre pitnú vodu a vodu s obsahom chlóru (vodu z plaveckého bazéna) s teplotou do 35°C. Rovnako nie je vhodné na použitie v slanej vode, vo vode s agresívnymi chemikáliami, alebo vo vode obsahujúcej piesok.

Dodatočné parametre

Kategória: DRENÁŽNE ČERPADLÁ
Hmotnosť: 4 kg
el. napätie: 230 V
prietok: do 175 L/min
výkon: 0,65 kW
Výrobca: AL-KO
výtlak: do 8 m
max. dopravované množstvo: 10 500 L/hod = 175 L/min = 2,91 L/sek
hmotnosť: 6 kg
plošné odsávanie: 25 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: