Samonasávacie čerpadlo AL-KO Jet 3000 Inox Classic

Kód: 22
Neohodnotené
Značka: AL-KO
95 € / ks 79,17 € bez DPH
Skladom (2 ks)
Možnosti doručenia

Silné samonasávacie čerpadlo AL-KO Jet 3000 Inox Classic je mimoriadne vhodné na výdatné zavlažovanie záhrady a dvora zo studne, cisterny a nádrží na vodu. Maximálna výška nasávania 8 m pri dopravnej výške maximálne 35 m. Okrem nízkej hmotnosti 6,3 Kg sa o veľký užívateľský komfort stará jednoduché uvedenie do chodu. Čerpadlo má priemer tlakového vedenia 1“. Vhodné na zosilnenie tlaku mimo iného pri prevádzke zavlažovacích zariadení, záhradných spŕch a postrekovačov. Na prečerpávanie a vyčerpávanie vody z potrubí, dažďovej vody a vody z bazénov.

Detailné informácie

Zaregistrujte sa

Podrobný popis

Záhradné čerpadlo AL-KO Jet 3000 Inox Classic ponúka dobrý pomer ceny a výkonu pre mobilné zavlažovanie. Pri menovitom výkone 650 W a maximálnom dopravnom množstve do 3 100 L/hod sa dobre hodí na použitie v dome a záhrade.
Teleso čerpadla z plastu zosilneného sklenými vláknami a hlava čerpadla z nehrdzavejúcej ocele Inox robia zo záhradného čerpadla AL-KO Jet 3000 Inox Classic robustný stroj s dlhou životnosťou. Čerpadlo je nielenže nezničiteľné a bezúdržbové, ale je navyše vybavené motorom chráneným proti preťaženiu.
Záhradné čerpadlo je vhodné na pripojenie na záhradnú hadicu, alebo postrekovač. Vďaka namontovanému nosnému držadlu je navyše vhodný aj na mobilné použitie. Okrem toho záhradné čerpadlo so svojím 1-stupňovým hnacím ústrojenstvom pracuje mimoriadne potichu.

  • Cenovo výhodné čerpanie vody zo studní, cisterien, alebo nádrží na dažďovú vodu
  • Robustné teleso čerpadla zosilnené skleneným vláknom a hlava čerpadla z nehrdzavejúcej ocele
  • S praktickým nosným držadlom pre mobilné použitie
  • 650 Watt motor, nenáročný na údržbu a chránený proti preťaženiu
  • Rýchle, silné a energeticky úsporné čerpanie vody

Čerpadlo je vybavené spínačom pre tepelnú ochranu, ktorý pri prehriatí vypne motor. Po vychladnutí sa v priebehu cca 15 – 20 minút čerpadlo opäť automaticky zapne. V spojení s hydrokontrolou fungujú tiež ako automaty na efektívne využívanie úžitkovej vody. Spoľahlivé, silné, robustné a bezpečné záhradné čerpadlo.

Upozornenie:

Záhradné čerpadlo nie je vhodné pre pitnú vodu a vodu s obsahom chlóru (vodu z plaveckého bazéna) s teplotou do 35°C. Rovnako nie je vhodné na použitie v slanej vode, vo vode s agresívnymi chemikáliami, alebo vo vode obsahujúcej piesok.

Dodatočné parametre

Kategória: SAMONASÁVACIE ČERPADLÁ
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 6.3 kg
el. napätie: 230 V
prietok: do 50 L/min
pripojenie sania: 1" F
pripojenie výtlaku: 1" F
sacia hĺbka: 8
výkon: 0,65 kW
výtlak: do 35 m
značka: AL-KO
dĺžka kábla: 1 m
max. dopravované množstvo: 3 100 L/hod = 51,7 L/min = 0,86 L/sek

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: