Samonasávacie čerpadlo AL-KO Jet 4000 Comfort

Kód: 25
Neohodnotené
Značka: AL-KO
199 € –15 %
Jet 4000 Comfort
199 € –15 % 169 € / ks 140,83 € bez DPH
Skladom

Záhradné samonasávacie čerpadlo AL-KO Jet 4000 Comfort s integrovanou ochranou proti chodu nasucho a predfiltrom. Vďaka dopravnej výške do 45 m a maximálnej výške nasávania 8 m sa dá čerpadlo použiť mimoriadne variabilne. Či už na čerpanie vody z nadzemného zásobníka, z nádrže na dažďovú vodu alebo zo studne - čerpadlo, ktoré môže byť ihneď pripravené na prevádzku, s dopravovaným množstvom do 4 000 l/h dokáže presvedčiť v každej situácii. Aby nedošlo k poškodeniu hrubými nečistotami, disponuje čerpadlo efektívnym a veľkým filtrom, ktorý sa dá ľahko čistiť. Kvôli tomu je z praktických dôvodov priložený kľúč na filter na odskrutkovanie filtra XXL. Efektívny systém nasávania záhradného čerpadla AL-KO JET 4 000 Comfort sa stará o to, aby sa čerpadlo dalo rýchlo uviesť do chodu. Elektronické riadenie so systémom Flow Control neprestajne dohliada na prevádzku a stará sa o optimálnu ochranu pred chodom čerpadla nasucho. Teleso záhradného čerpadla AL-KO Jet 4000 Comfort je z plastu a veľká úložná plocha umožňuje stabilnú polohu čerpadla. Prípojky na hadice zodpovedajú obvyklej štandardnej veľkosti 1“.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čerpadlo na vodu Jet 4000 Comfort ponúka mnohé komfortné prvky výbavy a mimoriadne silnú a energeticky úspornú zavlažovaciu techniku pre dom a záhradu, ktorá sa vyznačuje dlhou životnosťou.

  • Zavlažovanie záhrad zo studní, cisterien, sudov na dažďovú vodu, jazierok
  • S ochranou proti chodu nasucho vďaka efektívnemu systému Flow Control
  • Patentovaný, ľahko čistiteľný integrovaný predfilter XXL – optimálne chráni vnútro čerpadla pred znečistením
  • 1 000 Watt motor, nenáročný na údržbu, chránený proti preťaženiu
  • Možnosť rýchleho uvedenia do chodu vďaka zabudovanému systému Jet

Upozornenie:

Záhradné čerpadlo nie je vhodné pre pitnú vodu a vodu s obsahom chlóru (vodu z plaveckého bazéna) s teplotou do 35°C. Rovnako nie je vhodné na použitie v slanej vode, vo vode s agresívnymi chemikáliami, alebo vo vode obsahujúcej piesok.

Dodatočné parametre

Kategória: SAMONASÁVACIE ČERPADLÁ
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 10.8 kg
el. napätie: 230 V
prietok: do 65 L/min
pripojenie sania: 1" F
pripojenie výtlaku: 1" F
sacia hĺbka: 8
výkon: 1 kW
výtlak: do 45 m
značka: AL-KO
dĺžka kábla: 1 m
max. dopravované množstvo: 4 000 L/hod = 66,7 L/min = 1,11 L/sek