Samonasávacie čerpadlo AL-KO Jet 5000 Comfort

Kód: 26
Neohodnotené
Značka: AL-KO
225 € –20 %
AL KO jet 5000 comfort
225 € –20 % 179 € / ks 149,17 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Záhradné samonasávacie čerpadlo AL-KO Jet 5000 Comfort s integrovanou ochranou proti chodu nasucho a predfiltrom. Vďaka dopravnej výške do 50 m a maximálnej výške nasávania 8 m sa dá čerpadlo použiť mimoriadne variabilne. Či už na čerpanie vody z nadzemného zásobníka, z nádrže na dažďovú vodu alebo zo studne - čerpadlo, ktoré môže byť ihneď pripravené na prevádzku, s dopravovaným množstvom do 4 500 l/h dokáže presvedčiť v každej situácii. Aby nedošlo k poškodeniu hrubými nečistotami, disponuje čerpadlo efektívnym a veľkým filtrom, ktorý sa dá ľahko čistiť. Kvôli tomu je z praktických dôvodov priložený kľúč na filter na odskrutkovanie filtra XXL. Efektívny systém nasávania záhradného čerpadla AL-KO JET 5 000 Comfort sa stará o to, aby sa čerpadlo dalo rýchlo uviesť do chodu. Elektronické riadenie so systémom Flow Control neprestajne dohliada na prevádzku a stará sa o optimálnu ochranu pred chodom čerpadla nasucho. Teleso záhradného čerpadla AL-KO Jet 5000 Comfort je z plastu a veľká úložná plocha umožňuje stabilnú polohu čerpadla. Prípojky na hadice zodpovedajú obvyklej štandardnej veľkosti 1“.

Detailné informácie

Zaregistrujte sa

Podrobný popis

Záhradné čerpadlo Jet 5000 Comfort ponúka mnohé komfortné prvky výbavy a mimoriadne silnú a energeticky úspornú zavlažovaciu techniku pre väčšie záhrady, ktorá sa vyznačuje dlhou životnosťou.

  • Zavlažovanie záhrad zo studní, cisterien, sudov na dažďovú vodu, jazierok
  • S ochranou proti chodu nasucho vďaka efektívnemu systému Flow Control
  • Patentovaný, ľahko čistiteľný integrovaný predfilter XXL – optimálne chráni vnútro čerpadla pred znečistením
  • 1 300 Watt motor, nenáročný na údržbu, chránený proti preťaženiu
  • Možnosť rýchleho uvedenia do chodu vďaka zabudovanému systému Jet


záhradné čerpadlo AL-KO Jet 5000 Comfort. So svojím výkonným motorom so silou 1 300 Watt poskytuje viac ako dostatočný výkon na dopravovanie vody zo studní, cisterien alebo nádrží na dažďovú vodu. A to všetko vďaka nízkym emisiám hluku 81 decibelov dokonca potichu, a pritom pracuje ešte aj mimoriadne energeticky úsporne. Kvalitu čerpadla si však všimnete aj na detailoch, ktoré pri dlhšej prevádzke znamenajú rozdiel: na pripojovacích častiach sú zabudované mosadzné závity a kovové časti, ktorými prechádza voda, sú z nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele.

Upozornenie:

Záhradné čerpadlo nie je vhodné pre pitnú vodu a vodu s obsahom chlóru (vodu z plaveckého bazéna) s teplotou do 35°C. Rovnako nie je vhodné na použitie v slanej vode, vo vode s agresívnymi chemikáliami, alebo vo vode obsahujúcej piesok.

Dodatočné parametre

Kategória: SAMONASÁVACIE ČERPADLÁ
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 11 kg
el. napätie: 230 V
prietok: do 75 L/min
pripojenie sania: 1" F
pripojenie výtlaku: 1" F
sacia hĺbka: 8
výkon: 1 kW
výtlak: do 50 m
značka: AL-KO
dĺžka kábla: 1 m
max. dopravované množstvo: 4 500 L/hod = 75 L/min = 1,25 L/sek
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: